Aicinājums apvienoties lūgšanās Latvijas nākotnei21.05.2023

2023. gada 31. maijā tiks vēlēts jaunais Latvijas Valsts Prezidents. Nevēlos nevienu aizvainot, bet esmu ļoti nobažījusies par Latvijas nākotni, jo neredzu, ka esošie kanditāti spēs aizstāvēt Latvijas intereses tādā līmenī kā tas būs nepieciešams. Gudri runāt māk visi, bet cik nesavtīgas ir viņu dvēseles un cik lielā mērā viņi ievēro Augstāko Likumu?

Saskaņā ar Lielo Skolotāju doto Mācību, Valsts Prezidents būtu jāizvēlas visgodīgākajiem un gudrākajiem valsts pārstāvjiem. Diemžēl tie nav politiķi, jo politiķi par šo amatu tirgojas. Tāpēc pastāv augsts risks, ka Valsts Prezidenta lomu uztic cilvēkam, kas nespēs pildīt šo atbildīgo uzdevumu tā kā tas būs nepieciešams Latvijas tautas  un valsts attīstības labā.

Es aicinu apvienoties lūgšanās š.g. 23. maijā plkst. 7 un plkst.19.00, skaitot 7 reizes Tēvreizi un veltot Dievišķo enerģiju Latvijas Valsts Prezidenta labākajai izvēlei, lai Saeimā ievēlētie politiķi izvēlētos Prezidentu, kas patiešām spēs aizstāvēt Latvijas intereses grūtos brīžos ne tikai vārdos, bet darbos, kas būs garīgi un intelektuāli gudrs cilvēks, kuram tautas intereses būs svarīgākas par personīgajām interesēm, un kas ar savu piemēru demonstrēs Latvijas augstākajām amatpersonām, politiķiem, ierēdņiem kā dzīvot un pildīt savus pienākumus pēc vislabākās Sirdsapziņas, saskaņā ar Augstāko Likumu.

Dievs, svētī Latviju!

Aicinājuma iniciatore: Elvita Rudzāte