Aicinājums apvienoties 7 dienu kopīgās lūgšanās par mieru Latvijā un pasaulē no 20.-26.09.2022.17.09.2022

Rudens Saulgriežu laiks ir ļoti nozīmīgs laiks Kosmosā, kad Augstākie Spēki novērtē situāciju uz planētas Zemes un pieņem lēmumus par atbalsta piešķiršanu vai nepiešķiršanu cilvēcei, ņemot vērā cilvēces kolektīvo apziņas līmeni.

Oktobrī Latvijas iedzīvotāji izdarīs izvēli par politisko spēku, kam uzticēt Latvijas nākotni. Šobrīd varam tikai nojaust kāda varētu būt jaunā Saeimas deputātu komanda, bet skaidrs ir tas, ka tieši nākamajai Saeimai vajadzēs izdarīt izvēles par turpmāko Latvijas attīstību ekonomikā, veselībā, izglītībā un citās jomās. Tie būs ļoti grūti lēmumi, jo situācija pasaulē paliek arvien sarežģītāka un tas, kas ir strādājis vakar vairs nestrādās rīt.

Lai Saeimas deputāti un valdība pieņemtu Latvijas attīstībai labvēlīgus lēmumus, svarīgi iedzīvotājiem harmonizēt enerģijas Smalkajā un fiziskajā pasaulē. Enerģiju harmonizēšanai ļoti labvēlīgs laiks ir Saulgriežu laiks, kas ir 4 reizes gadā.

Lai mēs aizsargātu mūsu mīļo Latviju no lielas nelaimes un veicinātu Latvijas deputātus un valdību izdarīt pareizas izvēles , es aicinu visu sabiedrību, neatkarīgi no uzskatiem par notiekošo sabiedrībā un līdz šim izdarītajām izvēlēm, apvienoties kopīgā lūgšanā 33 reizes domās vai vārdos skaitīt lūgšanu Tēvreize vai dziedāt Latvijas himnu “Dievs, svētī Latviju”, kas ir ļoti spēcīga lūgšana Latvijas aizsardzībai. Lūgšanu skaitīšanu vai himnas dziedāšanu veikt no šā gada 20.- 26. septembrim (7 dienas) sev vēlamā laikā, lai tumsas spēki šo darbu nevarētu patraucēt.

Pirms lūgšanas vai himnas dziedāšanas domās novēliet Dievišķo enerģiju mieram pasaulē, Latvijas aizsardzībai un attīstībai pareizā virzienā. Pareizs virziens būs izvēlēts, ja Latvijas sabiedrība kļūs labāka un kolektīvais Latvijas iedzīvotāju apziņas līmenis paplašināsies. Jo plašāks būs Latvijas iedzīvotāju kolektīvais apziņas līmenis, jo pareizākus lēmumus pieņems Saeimas deputāti un valdība, kā arī lielāku atbalstu grūtā brīdī saņemsim no Augstākajiem Spēkiem.

Lūgums aicinājumu pārsūtīt tālāk tiem, kas varētu to atbalstīt.

Dievs, svētī Latviju!

Aicinājuma iniciatore: Elvita Rudzāte