Aicinājums apvienoties 7 dienu kopīgās lūgšanās par mieru Latvijā un pasaulē no 20.-26.03.2023.16.03.2023

Pavasara Saulgriežu laiks ir ļoti nozīmīgs laiks Kosmosā, kad Augstākie Spēki novērtē situāciju uz planētas Zeme un pieņem lēmumus par atbalsta piešķiršanu vai nepiešķiršanu cilvēcei, ņemot vērā cilvēces kolektīvo apziņas līmeni.

Joprojām pasaulē ir ļoti sarežģīta situācija. Krievijas līderi nepārstāj dzīvot ilgās pēc impērijas atjaunošanas. Viņi nesaprot, ka pagātni nav iespējams atgriezt, ka cilvēce ir mainījusies, laiks ir mainījies un jāskatās uz priekšu nevis atpakaļ. Viņi nesaprot, ka ar spēku var iebiedēt īslaicīgi. Ilgtermiņā terors nestrādā.

Arī mūsu mīļā Latvija vairs nekad nebūs tāda kā bija, būs savādāk, bet lai būtu labāk, mums visiem ir jāizdara tas, kas ir mūsu spēkos, lai palīdzētu Latvijai vispusīgi attīstīties. Nav pareizi specializēties, jo tas veicina šauru skatījumu uz dzīvi. Tāpēc arī Latvijai ir jāattīstas vispusīgi, domājot par visu jomu attīstību un tas būs iespējams, ja bērni, jaunieši un pieaugušie attīstīsies vispusīgi – gan intelektuāli, gan garīgi.

Nav pareizi sevi salīdzināt ar citiem cilvēkiem, jo salīdzināšana veicina tikai mazvērtības izjūtas un skaudības attīstību. Tieši tāpat ir jāpārstāj salīdzināt Latviju ar Igauniju, Lietuvu un citām ES valstīm, bet jākoncentrējas uz mūsu stiprajām pusēm, cēliem mērķiem, lai sabiedrība kļūtu labāka. Mums ir iespēja mācīties no mūsu veiksmīgo kaimiņvalstu labās prakses, bet mums ir jābūt unikāliem – jāattīsta savas unikālās idejas. Jo augstāks būs sabiedrības kolektīvais apziņas līmenis, jo vairāk būs labu ideju par nepieciešamajām pārmaiņām visās jomās un mazāk būs tautiešu, kas mēģinās atrast iespējas pārcelt biznesu uz citām valstīm, lai būtu mazāk jāmaksā nodokļi. Arvien vairāk Latvijas iedzīvotāji uzņemsies kolektīvu atbildību par Latviju, priecājoties, ka spēj sniegt savai dzimtenei atbalstu, strādājot no sirds un godīgi maksājot nodokļus.

Lai pasaulē būtu miers, viss sākas ar indivīda iekšējo mieru. Iekšējs miers iestājas tikai tad, ja cilvēks ir patiess un viņa rīcība ir saskaņā ar viņa Sirdsapziņu. Tikai mierīgs prāts spēj grūtības pārvarēt ar atjautīgiem risinājumiem. Tikai iekšēji mierīgi cilvēki spēj valstī saglabāt mieru.

Lai Saeimas deputāti un valdība pieņemtu Latvijas attīstībai labvēlīgus lēmumus, svarīgi iedzīvotājiem harmonizēt enerģijas Smalkajā un fiziskajā pasaulē. Enerģiju harmonizēšanai ļoti labvēlīgs laiks ir Saulgriežu laiks, kas ir 4 reizes gadā.

Lai mēs aizsargātu mūsu mīļo Latviju no lielas nelaimes un veicinātu Latvijas deputātus un valdību izdarīt pareizas izvēles, es aicinu visu sabiedrību, neatkarīgi no uzskatiem par notiekošo sabiedrībā un līdz šim izdarītajām izvēlēm, apvienoties kopīgā septiņu dienu lūgšanā 7 reizes domās vai vārdos skaitīt lūgšanu Tēvreize. Lūgšanu skaitīšanu veikt no šā gada 20.- 26. martam (7 dienas) sev vēlamā laikā, lai tumsas spēki šo darbu nevarētu patraucēt.

Pirms lūgšanas domās novēliet Dievišķo enerģiju mieram pasaulē, Latvijas aizsardzībai un attīstībai pareizā virzienā. Pareizs virziens būs izvēlēts, ja Latvijas sabiedrība kļūs labāka un kolektīvais Latvijas iedzīvotāju apziņas līmenis paplašināsies. Jo plašāks būs Latvijas iedzīvotāju kolektīvais apziņas līmenis, jo pareizākus lēmumus pieņems Saeimas deputāti un valdība, kā arī lielāku atbalstu grūtā brīdī saņemsim no Augstākajiem Spēkiem.

Lūgums aicinājumu pārsūtīt tālāk tiem, kas varētu to atbalstīt.

Dievs, svētī Latviju!

Aicinājuma iniciatore: Elvita Rudzāte